Köögimööbel

18 AASTAT KOGEMUST ® 930+ VALMINUD KÖÖGIMÖÖBLIT

LIIS MÄGI

" Mul on väga ilus köök! Oli tõesti meeldiv! "

HENRICO RENZEL

" Tahaksime omalt poolt tänada kauni köögi ja tehniliselt keeruka paigaldamise eest. Tänaseks on meie uus köök praktilist kasutamist leidnud poolteist kuud ja oleme väga rahul. "

ANU ERNITS

"Tahtsin öelda, et köök sai päris hea ja kena, vannituba samuti. Oleme rahul väga, ja suur tänu kaasamõtlemast."

TRIIN TIMMERMANN

" Mul ei ole selle vastu midagi kui oma imeilusat kööki saan teistega jagada. "

M.K.

/

" Mulle endiselt meeldib teie tehtud köök väga. Tellimine oli kiire ja mugav, kõikide minu soovidega arvestati. Tänan ja edu edaspidiseks! "

M.P.

"Tahame tänada imeilusa köögi ja garderoobi uste ning ladusa koostöö eest! Köök sobib meile nagu valatult ja kuigi oleme temaga koos olnud vaid 3 päeva, on tunne, nagu ta oleks meil kogu aeg olnud. Ammune unistus tellitud mööbli näol läks täide!"

LEILI HEIN

"TUNNUSTAGEM SUUREPÄRAST KODUMAIST TOODANGUT! Tahaksin südamest tänada Teid pr. Tiia Meier ja köögimööbli valmistajat(id) nii ilusa mööbli eest!!! Sobib suurepäraselt meie maamaja kööki ja lisaks seletamatule elegantsile on ka väga praktiline kööginõude ja muu köögikraami mahutamisel. Ajakulu oli muidugi tohutult suur leidmaks seda "õiget" nii paljude pakkumiste hulgast, aga sõelale jäänud firmasid oli lõpuks kaks: Mööblimasin ja Puukoi. Vist ilmselt otsustavaks saigi asjaolu, et samuti väga tubli firma Mööblimasin, keda kiidetakse lisaks kõrgele töökultuurile ka operatiivse ja väga kiire kliendile tagasiside andmises, jäi seekord meile peale esimest tagasisidet konkreetse pakkumisega väga hiljaks ja otsustasime tänu sõbralikule teiepoolsele suhtlusele teie firma kasuks. Ka hind tundus olevat mõistlik. Aga väike mure, mis seal salata, oli ikka kogu aeg: kas ikka sai õiged materjalid ja värvid valitud ja kuidas need kapid seal meie köögis ikka välja nägema hakkavad. Suuresti rahustas mind Teie kirja teel avaldatud arvamus, et tuleb ilus mööbel. Nii, et veelkord suured tänud nendele kuldsete kätega eesti meestele, kes oskavad naistele nii suurt rõõmu valmistada. Minu sügav lugupidamine."

PEREKOND LAURI

Täname Puukoi meeskonda imeilusa köögimööbli eest! Köök sai just selline, millest unistasime. Kõik meie külalised imetlevad ka. Suur-suur aitäh!

Köögimööbel eritellimusel

lihtsad sammud et teada saada köögimööbli hind

1. Köögimööbel - palju maksab?

1. Köögimööbel - palju maksab?

Omades köögimööbli projekti või ruumi plaani ning tundes materjale siirdu kohe hinnapäringu juurde.

2. Ise mõõtmine

2. Ise mõõtmine

Palun mõõda ära seinte pikkused, vee-, kanalisatsiooni- ja ventilatsiooniasukoht. Kõik ruumi iseärasused, mis puudutavad mööblit. Kui köögimööbel tuleb laeni, siis ka lae kõrgus.

3. Te ei tunne materjale?

3. Te ei tunne materjale?

Lihtsaim viis materjalidega tutvumiseks ning parima nõu saamiseks on külastada salongi. Palun broneeri aeg või siirdu järgmise punkti juurde.

4. Materjalid

4. Materjalid

Aitame sul tutvuda erinevate mööbli materjalidega, et sul oleks lihtsam leida endale vajadustele sobiv variant.

5. Ideid tehtud tööde seast

5. Ideid tehtud tööde seast

Sirvi tehtuid töid projektide või projekti sees fotode kaupa.

6. Köögimööbli hinnapäring

6. Köögimööbli hinnapäring

Loodetavasti oled eelnevates sammudest abi saanud ja oled nüüd valmis esitama päringu.

VÄRVITUD VINEER & TAMM

VÄRVITUD MÄND & KVARTS

VÄRVITUD MDF & AKAATSIA

Hinnapäring

päringuvormi täitmise järel saad hinnapakkumise

Köögimööbli tellimine

Köögimööblit tellima hakates oled nähtavasti ühes neis seisudest… köögimööbli tellimine

 • Sul on juba olemas köögimööbli joonis ja tead, millistest materjalidest mööbel peaks tulema. Täites hinnapäringu vormi, saad mõne päeva jooksul kirja teel hinnapakkumise.
 • Sul on maja- või korteriplaan ning olete internetis vaadanud ideid köökide osas. Isegi kui sa täpselt materjale ei tunne, saad hinnapäringu juurde lisada meeldinud köökide lingid mujalt või meie galeriist. Tuvastame materjalid ise ning päringus valitud furnituuri arvesse võttes projekteerime köögimööbli ning esitame pakkumise.
 • Sul puudub maja- või korteriplaan, ent saad ära mõõta seinte laiuse ja kõrguse, torude ja elektriühenduste asukohad. Lisades esialgsed mõõdud hinnapäringu vormi ning valides materjalid/furnituurid, saame koostada köögimööbli joonise ja hinnapakkumise.
 • Sul on soov põhjalikult läbi arutada projekti iga detail ning saada peale hinnapakkumise ka väärt nõu. Palun broneeri aeg ning võta kaasa joonis, plaan või kritseldus esialgsete mõõtudega. Kohtumiseni salongis! NB! Hinnapakkumine, jooniste koostamine ja spetsialisti konsultatsioon on tasuta. 
 • Kui hinnapäringu peale esitatud pakkumine on sulle sobilik, siis saadame tellimuslehe ja 50%-se ettemaksuarve.
 • Arve tasumise kuupäev on tellimuse kinnitamise daatumiks. Tarneaeg on kirjas tellimuslehel.
 • Lepime kokku sobiliku aja objekti mõõtmiseks.
 • Mööbli valmimisel lepime kokku sobiva aja paigalduseks (vana mööbel peab olema eemaldatud uue paigaldamiseks).
 • Saadame arve II osamaksele (50%), mis tasutakse enne paigaldust.

Köögimööbli disain 

Kööki peetakse kodu südameks… ja köögimööbel lihtsalt peab saama hästi toimivaks. Mida väiksem köök, seda läbimõeldum peaks olema selle köögimööbli planeerimine ning just siin võib abi olla kogemustega spetsialistist. Pole hullu kui sul pole ettekujutustki, milline peaks tulema tulevane köögimööbel. Ideid võib saada ajakirjadest või galeriist köögid. Salongis on albumis hulgaliselt vanemaid tehtud tööde fotosid, ja küll disainer juba oma suunavate küsimustega aitab leida õige suuna.

 

Hind

Hinnapakkumise tegemiseks vajame teiepoolseid esialgseid mõõte. Need ei pea olema väga täpsed. Palun mõõtke ära seinad; lae kõrgus; vee, kanalisatsiooni ja ventilatsiooni asukoht; elektrijuhtmete ja pistikupesade asukohad. Kui piirkonda jääb aken, siis ka selle mõõdud.

 

Aeg

Uue või renoveeritava ruumi puhul võiks tegeleda köögimööbli projektiga juba enne ehitustööde algust, sest maja- või korteriprojektil olev paigutus on ainult eeldatav asetus. Varakult planeerides väldite ümberehitustöid või sundpaigutust mööblile. Kavandi tegemisele, hinna koostamisele ja muudatuste tegemisele kulub omajagu aega, et sünniks hea lõpptulemus. Peale tellimuse tegemist mõõdetakse objekt üle ning algab köögimööbli valmistamine. Kuna tegu on tähtsa ja pikaajalise otsusega, varuge aega.