Tagasiside

ehk mida kliendid on mööblist ja teenindusest arvanud

LIIS MÄGI

" Mul on väga ilus köök! Oli tõesti meeldiv! "

HENRICO RENZEL

" Tahaksime omalt poolt tänada kauni köögi ja tehniliselt keeruka paigaldamise eest. Tänaseks on meie uus köök praktilist kasutamist leidnud poolteist kuud ja oleme väga rahul. "

ANU ERNITS

"Tahtsin öelda, et köök sai päris hea ja kena, vannituba samuti. Oleme rahul väga, ja suur tänu kaasamõtlemast."

TRIIN TIMMERMANN

" Mul ei ole selle vastu midagi kui oma imeilusat kööki saan teistega jagada. "

M.K.

/

" Mulle endiselt meeldib teie tehtud köök väga. Tellimine oli kiire ja mugav, kõikide minu soovidega arvestati. Tänan ja edu edaspidiseks! "

M.P.

"Tahame tänada imeilusa köögi ja garderoobi uste ning ladusa koostöö eest! Köök sobib meile nagu valatult ja kuigi oleme temaga koos olnud vaid 3 päeva, on tunne, nagu ta oleks meil kogu aeg olnud. Ammune unistus tellitud mööbli näol läks täide!"

LEILI HEIN

"TUNNUSTAGEM SUUREPÄRAST KODUMAIST TOODANGUT! Tahaksin südamest tänada Teid pr. Tiia Meier ja köögimööbli valmistajat(id) nii ilusa mööbli eest!!! Sobib suurepäraselt meie maamaja kööki ja lisaks seletamatule elegantsile on ka väga praktiline kööginõude ja muu köögikraami mahutamisel. Ajakulu oli muidugi tohutult suur leidmaks seda "õiget" nii paljude pakkumiste hulgast, aga sõelale jäänud firmasid oli lõpuks kaks: Mööblimasin ja Puukoi. Vist ilmselt otsustavaks saigi asjaolu, et samuti väga tubli firma Mööblimasin, keda kiidetakse lisaks kõrgele töökultuurile ka operatiivse ja väga kiire kliendile tagasiside andmises, jäi seekord meile peale esimest tagasisidet konkreetse pakkumisega väga hiljaks ja otsustasime tänu sõbralikule teiepoolsele suhtlusele teie firma kasuks. Ka hind tundus olevat mõistlik. Aga väike mure, mis seal salata, oli ikka kogu aeg: kas ikka sai õiged materjalid ja värvid valitud ja kuidas need kapid seal meie köögis ikka välja nägema hakkavad. Suuresti rahustas mind Teie kirja teel avaldatud arvamus, et tuleb ilus mööbel. Nii, et veelkord suured tänud nendele kuldsete kätega eesti meestele, kes oskavad naistele nii suurt rõõmu valmistada. Minu sügav lugupidamine."

PEREKOND LAURI

Täname Puukoi meeskonda imeilusa köögimööbli eest! Köök sai just selline, millest unistasime. Kõik meie külalised imetlevad ka. Suur-suur aitäh!

 

LIIS MÄGI

Täispuidust köögimööbel

HENRICO RENZEL

Köögimööbel Tallinnas valge

ANU ERNITS

Värvitud köök Tallinnas

TRIIN TIMMERMANN

skandinaavia stiilis köögimööbel

M.K.

Moderne köögimööbel

M.P.

Väike valge köök